Naše služby

Webové stránky a e-shopy

Tvoříme webové stránky a e-shopy přímo klientovi na míru. Weby jsou vždy responzivní, takže se přizpůsobí automaticky prohlíženému displeji. Můžete se tak dívat na počítači, notebooku, tabletu nebo mobilu a veškerý obsah bude vždy čitelný.


Při tvorbě webu klademe důraz na kvalitu, design a moderní prvky. S klientem vždy provedeme prvotní analýzu a potřeby webu, kde jsme schopni říct finální cenu. Web zajistíme od domény, webhostingu až po správu obsahu.


Weby tvoříme na redakčním systému Wordpress a budete mít plný přístup k veškerým datům a kódům.


Podívejte se na zrealizované projekty
Reklama a PPC kampaně

Ke každé webové prezentaci patří dlouhodobá reklama. SEO servis sice vyzdvihne web ve vyhledávačích, ale podpora PPC a reklamy zvýší vaše prodeje. Nastavujeme kampaně na Google Ads, Seznam, Facebook, LinkedIn, Instagram. Prostudujeme okolní trh a doporučíme vám, jaké reklamy použít a kam investovat. Reklamy vytváříme graficky propracované, aby potencionální zákazníky zaujaly.

Podívejte se na zrealizované projekty


Ostatní grafické práce

Dokážeme připravit veškeré grafické podklady. Potřebujete udělat vizitky, rollup, billboard, leták, brožuru, polední menu, potisk triček, autopolepy, apod.? Napište nám nebo zavolejte. Ceny jsou individuální, tyto záležitosti řešíme hodinovou sazbou 350 Kč/h.

Vše děláme precizně a tak, jak je potřeba pro tiskárnu. Dokážeme zajistit tisk v naší nasmlouvané tiskárně.

Podívejte se na zrealizované projekty


Správa a údržba webu

Veškeré weby a e-shopy tvoříme na platformě Wordpress. Největší výhodou Wordpressu je, že je to svobodný open source redakční publikační systém s jednoduchou správou. Poskytneme vám základní výuku, jak tento systém ovládat a můžete si upravovat obsah svého webu.


Pokud si nebudete s úpravou webu jistí, zajistíme správu webu z naší strany. Veškeré weby zálohujeme na pravidelné časové ose, takže se nemusíte bát, že něco zkazíte a přijdete o svá data.


Podívejte se na zrealizované projekty